O NAS

Spółka C4D jest Biurem Sprzedaży jednych z największych i najnowocześniejszych fabryk mebli tapicerowanych i materacy w Europie. Reprezentujemy grupę trzech Firm: Com40, Correct oraz EBI. Nasza działalność ma zasięg globalny i posiadamy produkcję w Nowych Skalmierzycach (okolice Kalisza) oraz w Stanach Zjednoczonych (Danville, Wirginia). Zatrudniamy ponad 3 600 osób a nasze Firmy zajmują obszar ponad 240 000 m2. Obecnie produkujemy około 4 000 sof oraz 7 000 materacy dziennie, co oznacza roczną produkcję ok. 1 mln sof (i innych mebli tapicerowanych) oraz ponad 2 mln materacy.

o_nas-photos

W ciągu kilkunastu lat rozwoju rozszerzyliśmy zakres produkcyjny naszych Firm doprowadzając do coraz głębszej integracji pionowej. Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku jako producent mebli tapicerowanych i materacy a następnie stopniowo rozszerzyliśmy naszą produkcję o komponenty potrzebne do wytworzenia tych produktów, takie jak pokrowce, włóknina, pianka, lateks, sprężyny bonelowe i kieszeniowe oraz drut. Celem dostosowania się do oczekiwań naszych Partnerów bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które poprawiłyby naszą wydajność i procesy produkcyjne. Każdego roku chcemy oferować naszym Partnerom i Klientom bardziej konkurencyjne ceny – to nasza filozofia w biznesie.

Z każdym Partnerem pracujemy indywidualnie, co umożliwia nam lepsze zrozumienie potrzeb Jego i Jego Klientów. Dzięki temu możemy wypracować produkt , który będzie dla Niego odpowiedni pod względem jakości oraz ceny. Możemy realizować duże zamówienia i produkcję masową, ale współpracujemy również z markami premium, które wymagają jednostkowej produkcji mebli. Duzi Partnerzy wymagają regularnych i szybkich dostaw – jesteśmy w stanie zaspokoić te potrzeby  ze względu na utrzymywanie odpowiedniego zapasu magazynowego oraz bardzo efektywnie zarządzane procesy logistyczne. Dziennie nasze Fabryki opuszcza ponad 100 samochodów ciężarowych. Kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości i jesteśmy świadomi, iż nawet produkty klasy ekonomicznej muszą cechować się powtarzalną I dobra jakościa. Posiadamy certyfikat FSC® poświadczający, że produkowane w Fabryce meble nie przyczyniają się do niszczenia środowiska naturalnego, łamania praw Pracowników, nielegalnego wykorzystania zasobów naturalnych, czy ubożenia bioróżnorodności ekosystemów leśnych.

Pobierz prezentację Firmy

stat4u